Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aqua Composita Tango Florascent dla kobiet

Aqua Composita Tango Florascent dla kobiet

Aqua Composita Tango marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, paczula, opoponaks, orchidea i Żywice.

Gardenia Paczula Opoponaks Orchidea Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Composita Tango by Florascent.

Aqua Composita Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Composita Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Composita Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Composita Tango marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Composita Tango marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Guerlain L'Instant de Guerlain Mauboussin Histoire d`Eau Yves Rocher Clea Benefit Something about Sofia Nanette Lepore Nanette Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Avon Aromadisiac for Her Police Police Passion Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan Jacques Fath Expression