Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aqua Composita Tango Florascent dla kobiet

Aqua Composita Tango Florascent dla kobiet

Aqua Composita Tango marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, paczula, opoponaks, orchidea i Żywice.

Gardenia Paczula Opoponaks Orchidea Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Composita Tango by Florascent.

Aqua Composita Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Composita Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Composita Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Composita Tango marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Composita Tango marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Schiaparelli Zut Ulric de Varens Isa Essentially Me White Blooms Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Elizabeth Arden Splendor Donna Karan DKNY Women Limited Edition Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Mila Schön `00 CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition