Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aqua Colonia Vetyver Florascent dla mężczyzn

Aqua Colonia Vetyver Florascent dla mężczyzn

Aqua Colonia Vetyver marki Florascent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium i grejpfrut; nutami serca są goździk (przyprawa), galangal i pieprz; nutą bazy jest wetyweria.

Geranium Grejpfrut

Goździk (przyprawa) Galangal Pieprz

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Colonia Vetyver by Florascent.

Aqua Colonia Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Colonia Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Colonia Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Colonia Vetyver marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Colonia Vetyver marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Versace Versace Man Van Cleef & Arpels Zanzibar Fendi Fendi Uomo Porsche Design The Essence Intense Ayala Moriel Vetiver Racinettes Cuba Paris Cuba Orange Avon Full Speed Intense Nazareno Gabrielli Tu Farmacia SS. Annunziata Isos Chantecaille Vetyver Nicolai Parfumeur Createur Vetyver