Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aqua Colonia Vetyver Florascent dla mężczyzn

Aqua Colonia Vetyver Florascent dla mężczyzn

Aqua Colonia Vetyver marki Florascent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium i grejpfrut; nutami serca są goździk (przyprawa), galangal i pieprz; nutą bazy jest wetyweria.

Geranium Grejpfrut

Goździk (przyprawa) Galangal Pieprz

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Colonia Vetyver by Florascent.

Aqua Colonia Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Colonia Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Colonia Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Colonia Vetyver marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Colonia Vetyver marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Egoiste Van Cleef & Arpels Zanzibar Montale Wood and Spices Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Ayala Moriel Immortelle L`Amour Krizia Krizia Lubin Le Vetiver Franck Olivier Forever for Him Otto Kern Spring Edition Man Avon Herve Leger Homme Smell Bent Lucy Fur Galimard Galimar