Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Aqua Colonia Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn

Aqua Colonia Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Aqua Colonia Du Soleil marki Florascent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, cedr virginia, szałwia, estragon i nuty drzewne.

Francuskie labdanum Cedr Virginia Szałwia Estragon Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Colonia Du Soleil by Florascent.

Acqua di Gio

Aqua Colonia Du Soleil Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Aqua Colonia Du Soleil przypomina mi Acqua di Gio, tylko z wyraźniejszą nutą jednego "zioła" - nie wiem czy jest to estragon, ale na pewno nie jest to szałwia :) Po czasie ta jedna nuta zaczyna pachnieć nieprzyjemnie, trochę fekalnie.
Na początku intensywny, ale bardzo szybko ulatuje ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Colonia Du Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Colonia Du Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Colonia Du Soleil marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Colonia Du Soleil marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Salvador Dali Black Sun Lacoste Hot Play Avon Signature Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Jennifer Lopez Deseo for Men Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Azzaro Twin for Men Perfumer`s Workshop Samba Red Man Mark Birley Mark Birley Express Honor Basile Basile Style Homme