Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Aromatica The Vert Florascent dla kobiet

Aqua Aromatica The Vert Florascent dla kobiet

ozonowy

Aqua Aromatica The Vert marki Florascent to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi herbata; nutami serca są osmantus, jaśmin i cytrusy; nutą bazy jest cedr virginia.

Herbata

Osmantus Jaśmin Cytrusy

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Aromatica The Vert by Florascent.

Aqua Aromatica The Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Aromatica The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Aromatica The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Aromatica The Vert marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Aromatica The Vert marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Versace Versace Essence Exciting Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Lubin L`Eau Neuve Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Bvlgari Eau Fraiche Bond No 9 Central Park Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Boadicea the Victorious Delicate Parfums Berdoues 1902 Lavande Demeter Fragrance Linden TerraNova White Ginger