Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aqua Aromatica Regia Florascent dla kobiet

Aqua Aromatica Regia Florascent dla kobiet

lekko korzenny

Aqua Aromatica Regia marki Florascent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i szałwia; nutami serca są neroli, rozmaryn i gorzka pomarańcza; nutami bazy są czarna porzeczka, nuty drzewne i liść czarnej porzeczki.

Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia

Neroli Rozmaryn Gorzka pomarańcza

Czarna porzeczka Nuty drzewne Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Aromatica Regia by Florascent.

Aqua Aromatica Regia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Aromatica Regia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Aromatica Regia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Aromatica Regia marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Aromatica Regia marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Elizabeth Arden Iced Green Tea L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Aveda Chakra 3 Equipoise Guerlain Eau de Cologne du Coq Czech & Speake Citrus Paradisi Atelier Flou Eau d`Aviateur Creed Royal Water Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Kristel Saint Martin KSM Montgomery Taylor Paratus Erbario Toscana Agrumato di Costa