Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aqua Aromatica Regia Florascent dla kobiet

Aqua Aromatica Regia Florascent dla kobiet

lekko korzenny

Aqua Aromatica Regia marki Florascent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i szałwia; nutami serca są neroli, rozmaryn i gorzka pomarańcza; nutami bazy są czarna porzeczka, nuty drzewne i liść czarnej porzeczki.

Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia

Neroli Rozmaryn Gorzka pomarańcza

Czarna porzeczka Nuty drzewne Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Aromatica Regia by Florascent.

Aqua Aromatica Regia Recenzje Perfum

Aqua Aromatica Regia by Florascent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Aromatica Regia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Aromatica Regia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Aromatica Regia marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Aromatica Regia marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Boucheron Boucheron Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Caudalie Fleur de Vigne L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Tommy Hilfiger Tommy Eclectic Collections Factor Demeter Fragrance Mojito M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Morris Morris Fragonard Cologne Grand Luxe En Voyage Perfumes Havane pour Homme