Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rock N Rebel Flirt! dla kobiet

Rock N Rebel Flirt! dla kobiet

wodny
Rock N Rebel Flirt! dla kobiet Zdjęcia

Rock N Rebel marki Flirt! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rock N Rebel został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, grejpfrut, czerwone jabłko i jeżyna.

Lotos Grejpfrut Czerwone jabłko Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock N Rebel by Flirt!.

Rock N Rebel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Flirt! Rock N Rebel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Flirt! Rock N Rebel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock N Rebel marki Flirt!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock N Rebel marki Flirt! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Gucci Envy Me Naomi Campbell Exult Ralph Lauren Ralph Wild Perfumer`s Workshop Samba Kiss Guerlain Insolence Eau Glacee Menard L`Eau de Taoyaka Eclectic Collections Arouse O Boticario Ma Cherie Jeans Mexx XX by Mexx Lovesome Jeanne Arthes Mascarade Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk