Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rock N Rebel Flirt! dla kobiet

Rock N Rebel Flirt! dla kobiet

wodny
Rock N Rebel Flirt! dla kobiet Zdjęcia

Rock N Rebel marki Flirt! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rock N Rebel został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, grejpfrut, czerwone jabłko i jeżyna.

Lotos Grejpfrut Czerwone jabłko Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock N Rebel by Flirt!.

Rock N Rebel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Flirt! Rock N Rebel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Flirt! Rock N Rebel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock N Rebel marki Flirt!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock N Rebel marki Flirt! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Jesus Del Pozo In Black Lancome Benghal Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Donna Karan DKNY Summer 2008 Jesse McCartney Wanted Geir Ness Laila Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Victoria`s Secret Delicate Petals Corine de Farme Los Angeles Night Hugo Boss Boss Orange Sunset Garage Alexia