Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Glamourazzi Flirt! dla kobiet

Glamourazzi Flirt! dla kobiet

Glamourazzi Flirt! dla kobiet Zdjęcia

Glamourazzi marki Flirt! to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamourazzi został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, nuty kwiatów egzotycznych i wanilia.

Imbir Nuty kwiatów egzotycznych Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamourazzi by Flirt!.

Warm Vanilla Sugar
Jeux de Peau

Glamourazzi Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Nie spodziewałem się takiego finału, jaki mi zgotowano. Myślałem, że będą to perfumy, które zwyczajnie dodam na półkę 'lubię', jednakże zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Początkowo czuję słodką wanilię z wyraźną odświeżoną mleczną nutką i kokosem. Wydaje się to pachnieć jak pianka na gotującym się mleku. Stopniowo nabiera coraz bardziej gourmandowych akcentów i wkrótce mam do czynienia z masą krówkową. Później dołącza akord owocowego karmelu znany mi z Womanity The Taste of Fragrance. Jest to niebywale przyjemne, szczególnie, że ta kompilacja wraz z początkiem, który bardzo jest podobny do Jeux de Peau Lutensa (poza wyraźną nutą skrobi), tworzą boską całość, która jest wprost do zjedzenia/wypicia. Góra to właśnie JdP, serce to smak krówki i karmelu od Muglera, a baza to mleczna wanilia, coś w typie budyniu o jej smaku.
W świetle tych zalet nie ma innej możliwości, jak tylko kliknąć 'Kocham'. <3

vertigo
vertigo

Przepyszny, mocny, duszny, waniliowy gourmand.
Jak podniesione do sześcianu Warm Vanilla Sugar od BBW.

Na mojej skórze szybko staje się maślany, niestety.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Flirt! Glamourazzi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Flirt! Glamourazzi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamourazzi marki Flirt!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamourazzi marki Flirt! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Alfred Dunhill Desire for a Woman Lalique Lalique Luciano Soprani Solo Amore Bath and Body Works Enchanted Orchid Montale Intense Tiare Marina Picasso Chapeau Bleu Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Rasasi Samia Amouage The Library Collection Opus III Frederic Malle Portrait of a Lady