Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Western Girl Fiorucci dla kobiet i mężczyzn

Western Girl Fiorucci dla kobiet i mężczyzn

Western Girl Fiorucci dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Western Girl marki Fiorucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Western Girl został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są ananas, kwiat mandarynki i kwiat kaktusa; nutami serca są wiciokrzew, róża i lilia wodna; nutami bazy są ambra krystaliczna, białe piżmo i czerwone drzewo sandałowe.

Ananas Kwiat mandarynki Kwiat kaktusa

Wiciokrzew Róża Lilia wodna

Ambra krystaliczna Białe piżmo Czerwone drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Western Girl by Fiorucci.

Western Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Western Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Western Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Western Girl marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Western Girl marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Serge Lutens Un Lys Roberto Verino VV Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Victorio & Lucchino Luz Victorio & Lucchino Agua de Rocio Penhaligon`s Bluebell Jo Malone French Lime Blossom Ted Baker Ted Baker Woman Love & Toast Juniper Gin St. John White Camellia Hiroko Koshino Hiroko Koshino Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater