Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

miodowy
karmelowy
kakaowy
Pink Diamond Fiorucci dla kobiet Zdjęcia

Pink Diamond marki Fiorucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Diamond został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, nektarynka i tangeryna; nutami serca są czerwone jagody, brzoskwinia i miód; nutami bazy są wanilia, czekolada, karmel, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nektarynka Tangeryna

Czerwone jagody Brzoskwinia Miód

Wanilia Czekolada Karmel Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Diamond by Fiorucci.

Pink Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Pink Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Pink Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Diamond marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Diamond marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Gabriela Sabatini Temperamento Jennifer Lopez Live Luxe Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Love Passport Love Passport Alain Delon Samourai Pinkberry Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Fiorucci Fiorucci Love You Acqua di Stresa Fiori di Stresa Kylie Minogue Pink Sparkle Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps