Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

lekko korzenny

Pin Up I M Sensual marki Fiorucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pin Up I M Sensual został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są fiołek, anyż i morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Fiołek Anyż Morela

Róża

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pin Up I M Sensual by Fiorucci.

Pin Up I M Sensual Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Pin Up I M Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Pin Up I M Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pin Up I M Sensual marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pin Up I M Sensual marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Couture Sergio Tacchini Stile Donna Montana Suggestion Eau Cuivree S.T. Dupont Signature Remy Latour L`elue Lancome Miracle Tendre Voyage Oriflame Miss O Club Prive Essentially Me Tangos Demeter Fragrance Funeral Home Tonatto Profumi Notte a Taif Montale So Flowers Diane von Furstenberg Tatiana