Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

lekko korzenny

Pin Up I M Sensual marki Fiorucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pin Up I M Sensual został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są fiołek, anyż i morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Fiołek Anyż Morela

Róża

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pin Up I M Sensual by Fiorucci.

Pin Up I M Sensual Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Pin Up I M Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Pin Up I M Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pin Up I M Sensual marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pin Up I M Sensual marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Yardley Pink Lace Celine Dion Paris Nights Kenzo Kenzo Bath and Body Works Cherry Blossom St. John St. John Eau de Parfum Dorin Un Air de Damas Tubereuse Zara Rosa Bulgara Avon C'est Moi Lancome 2000 et Une Rose DSH Perfumes Mimosa Stila Midnight Bloom