Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

Pin Up I M Sensual Fiorucci dla kobiet

lekko korzenny

Pin Up I M Sensual marki Fiorucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pin Up I M Sensual został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są fiołek, anyż i morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Fiołek Anyż Morela

Róża

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pin Up I M Sensual by Fiorucci.

Pin Up I M Sensual Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Pin Up I M Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Pin Up I M Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pin Up I M Sensual marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pin Up I M Sensual marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Nina Ricci Coeur Joie Bath and Body Works Velvet Tuberose Guerlain Un Air de Samsara Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Fragonard Freesia Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Czech & Speake Rose Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Krigler Pleasure Gardenia Cliff Richard Miss You Nights Roger Vivier La Rose