Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pin Up I M Funny Fiorucci dla kobiet

Pin Up I M Funny Fiorucci dla kobiet

wodny
kokosowy

Pin Up I M Funny marki Fiorucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pin Up I M Funny został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kokos i melon; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, lilia wodna i morela; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Kokos Melon

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lilia wodna Morela

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pin Up I M Funny by Fiorucci.

Pin Up I M Funny Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Pin Up I M Funny, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Pin Up I M Funny, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pin Up I M Funny marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pin Up I M Funny marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore LR Carmen Electra Les Parfums de Rosine Roseberry Lilly Pulitzer Wink Lucky Brand Lucky You for Women Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Aftelier Cassis Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Stacked Style Fuji Flower Jessica Simpson Juicy Dessert L`acqua Di Fiori Volgere Bianco