Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miss Fiorucci Only Love Fiorucci dla kobiet

Miss Fiorucci Only Love Fiorucci dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny
Miss Fiorucci Only Love Fiorucci dla kobiet Zdjęcia Miss Fiorucci Only Love Fiorucci dla kobiet Zdjęcia

Miss Fiorucci Only Love marki Fiorucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Miss Fiorucci Only Love został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i czarna porzeczka; nutami serca są kolendra, róża i marakuja; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i czarna figa.

Mandarynka Brzoskwinia Czarna porzeczka

Kolendra Róża Marakuja

Piżmo Drzewo sandałowe Czarna figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Fiorucci Only Love by Fiorucci.

Miss Fiorucci Only Love Recenzje Perfum

amanda
amanda

Owocowy to tak, żadnej drzewności w nim nie ma.
Z początku wychodzi cytusowa dość ostra nuta,cytryny lub bergamotki.
Następnie słodycz marakuji miesza się ztypową ogrodową różą.
Dość blado wychodzi pomimo sporej aplikacji,także praktycznie nic więcej nie wyczuwam.
Nie warto nim sobie głowy zawracać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Miss Fiorucci Only Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Miss Fiorucci Only Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Fiorucci Only Love marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Fiorucci Only Love marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Banana Republic Alabaster Avon Crystal Aura Shiseido Zen Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Les Nereides Musc de Samarkand Annika Sorenstam Annika Oriflame Giordani White Gold Jesus Del Pozo On El Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Ulric de Varens Creation N° 13 Jeanne Arthes CO2 Pink Label