Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fiorucci Fiorucci dla kobiet

Fiorucci Fiorucci dla kobiet

Fiorucci Fiorucci dla kobiet Zdjęcia Fiorucci Fiorucci dla kobiet Zdjęcia

Fiorucci marki Fiorucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fiorucci został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, aksamitka, grejpfrut i rabarbar; nutami serca są nektarynka, przebiśnieg i wisteria; nutami bazy są brzoskwinia, wanilia, cedr virginia i piżmo.

Kwiat brzoskwini Aksamitka Grejpfrut Rabarbar

Nektarynka Przebiśnieg Wisteria

Brzoskwinia Wanilia Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiorucci by Fiorucci.

Fiorucci Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fiorucci Fiorucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fiorucci Fiorucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiorucci marki Fiorucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiorucci marki Fiorucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Lacroix Christian Lacroix Valentino Very Valentino Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Moschino Couture! Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Chanel Cristalle Eau de Toilette Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Christian Dior Poison Givenchy Amarige Lancome Tresor Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Dolce Vita Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Teo Cabanel Barkhane Annick Goutal Grand Amour Versace Gianni Versace Boucheron Initial