Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tweed Fine Fragrances & Cosmetics dla kobiet

Tweed Fine Fragrances & Cosmetics dla kobiet

Tweed marki Fine Fragrances & Cosmetics to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tweed został wydany w 1936 roku. Nutami głowy są bergamotka, cynamon i geranium; nutami serca są lawenda, jaśmin, kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami bazy są mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, benzoes i wanilia.

Bergamotka Cynamon Geranium

Lawenda Jaśmin Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

Mech dębowy Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tweed by Fine Fragrances & Cosmetics.

Tweed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fine Fragrances & Cosmetics Tweed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fine Fragrances & Cosmetics Tweed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tweed marki Fine Fragrances & Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tweed marki Fine Fragrances & Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Balenciaga Prelude Gabriela Sabatini Private Edition Kate Moss Kate Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Carolina Herrera 212 Splash 2008 Nasomatto China White Neil Morris Gotham Sarah Jessica Parker Twilight Marc Jacobs Daisy Silver Edition Marella Ferrera Ambre Ze Barbara Orbison Pretty Woman Kenzo Once Upon a Time pour Femme