Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Scuderia Ferrari Extreme Ferrari dla mężczyzn

Scuderia Ferrari Extreme Ferrari dla mężczyzn

Mam: 1

Scuderia Ferrari Extreme marki Ferrari to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, kardamon i nuty morskie; nutami serca są cedr, gałka muszkatołowa i geranium; nutami bazy są drzewo oliwne, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Kardamon Nuty morskie

Cedr Gałka muszkatołowa Geranium

Drzewo oliwne mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scuderia Ferrari Extreme by Ferrari.

Scuderia Ferrari Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Scuderia Ferrari Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Scuderia Ferrari Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scuderia Ferrari Extreme marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scuderia Ferrari Extreme marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Davidoff Cool Water Game for Him Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Nicole Farhi Bleu Intense Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze James Heeley Sel Marin Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Bella Bellissima Perfect Man Alternative Nautica Pure Nautica Bath and Body Works Ocean