Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Racing Ferrari dla mężczyzn

Racing Ferrari dla mężczyzn

Racing marki Ferrari to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Racing został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, grejpfrut, bergamotka i pieprz; nutami serca są drzewo kaszmirowe, szałwia i wetyweria; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula i benzoes.

Mandarynka Bazylia Grejpfrut Bergamotka Pieprz

Drzewo kaszmirowe Szałwia Wetyweria

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Racing by Ferrari.

Racing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Racing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Racing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Racing marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Racing marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2007 Thierry Mugler Ice*Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Kenneth Cole Reaction Thermal Saint Amour Si Pure Pour Homme Azzaro Twin for Men Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Nautica White Sail Tonino Lamborghini Esplosivo CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Rasasi Emotion Men Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver