Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Racing Ferrari dla mężczyzn

Racing Ferrari dla mężczyzn

Racing marki Ferrari to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Racing został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, grejpfrut, bergamotka i pieprz; nutami serca są drzewo kaszmirowe, szałwia i wetyweria; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula i benzoes.

Mandarynka Bazylia Grejpfrut Bergamotka Pieprz

Drzewo kaszmirowe Szałwia Wetyweria

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Racing by Ferrari.

Racing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Racing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Racing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Racing marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Racing marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Christian Lacroix Noir L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Campos de Ibiza Cedro Fragonard Vetyver Antonio Puig Quorum Ajmal Facets of Him Floris No 89 Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Ted Baker Skinwear Franck Olivier Eau de Passion Men