Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn

Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn

mleczny
Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noble Fig marki Ferrari to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Noble Fig został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liść figi, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są szałwia muszkatołowa i irys; nutami bazy są piżmo i paczula.

Liść figi Różowy pieprz Mandarynka

Szałwia muszkatołowa Irys

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noble Fig by Ferrari.

Caligna

Noble Fig Recenzje Perfum

monika690
monika690

Bardzo przyjemny zapach na ciepłe miesiące. Faktycznie zielony, aromatyczny, odświeżający taki śródziemnomorski. W swoim charakterze podobny do Caligny, nie narzuca się otoczeniu nie krzyczy, tylko sobie leniwie pachnie. Projekcja raczej dyskretna, trwałość jak na edt też niczego sobie. Polecam wielbicielom figowych klimatów :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Noble Fig, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Noble Fig, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noble Fig marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noble Fig marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Nasomatto Hindu Grass Jardin de France The vert Ted Lapidus Creation The Vert Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca MAC Creations Greenify Adidas Adidas Woman Fitness Fresh O Boticario Uomini Julian Rouas Swing version two Parfums Berdoues Thea Verde Demeter Fragrance Bamboo Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green Jacques Bogart Eau Fresh