Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn

Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

mleczny
Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Noble Fig Ferrari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noble Fig marki Ferrari to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Noble Fig został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liść figi, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są szałwia muszkatołowa i irys; nutami bazy są piżmo i paczula.

Liść figi Różowy pieprz Mandarynka

Szałwia muszkatołowa Irys

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noble Fig by Ferrari.

Noble Fig Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Noble Fig, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Noble Fig, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noble Fig marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noble Fig marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Lorenzo Villoresi Yerbamate Jacques Fath Green Water Jardin de France The vert Jardin de France Tabac Ted Lapidus Creation The Vert Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Creed Baie de Genievre Demeter Fragrance Green Tea Demeter Fragrance New Zealand