Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Ferrari Extreme Ferrari dla mężczyzn

Ferrari Extreme Ferrari dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 3

Ferrari Extreme Ferrari dla mężczyzn Zdjęcia

Ferrari Extreme marki Ferrari to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ferrari Extreme został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, cedr i geranium; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Kardamon

Gałka muszkatołowa Cedr Geranium

Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ferrari Extreme by Ferrari.

Truth For Men

Ferrari Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Ferrari Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Ferrari Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ferrari Extreme marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ferrari Extreme marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Sir Avebury David & Victoria Beckham David Beckham Homme Dolce&Gabbana D&G Creed Aventus S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Valentino V pour Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Ted Lapidus Black Soul Imperial Guerlain Heritage Eau de Toilette Avon Pure O2 For Him Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Moschino Uomo? Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Red Vetyver Chanel Antaeus Versace Blue Jeans Comme des Garcons Black Lalique Hommage a L'Homme Cartier Declaration Bvlgari Aqva Pour Homme