Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Essence Musk Ferrari dla mężczyzn

Essence Musk Ferrari dla mężczyzn

morski
Essence Musk Ferrari dla mężczyzn Zdjęcia Essence Musk Ferrari dla mężczyzn Zdjęcia

Essence Musk marki Ferrari to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Essence Musk został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są biały grejpfrut, liść mandarynki i nuty morskie; nutami serca są gałka muszkatołowa, arbuz, mięta i lawenda; nutami bazy są białe piżmo, ambra, cedr i wetyweria bourbon.

Biały grejpfrut Liść mandarynki Nuty morskie

Gałka muszkatołowa Arbuz Mięta Lawenda

Białe piżmo Ambra Cedr Wetyweria Bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Musk by Ferrari.

Imperial Millesime

Essence Musk Recenzje Perfum

Distaste
Distaste

Nie zmuszając Was do zbyt długiego czytania, powiem tak.
Zgadzam się praktycznie z całą recenzją @Piotrka007 z jednym wyjątkiem. Pomimo tego dziwnego pomysłu tj. piżmo, piżmo, piżmo i piżmo oraz piżmo w zapachu letnim. Zapach jednak sprawdza się dość dobrze w wysokich temperaturach- testowałem kilka razy przy 30 stopniach w cieniu. Po prostu co jakiś czas dociera do nas bardzo delikatna woń piżma (plus wspomnienie po owocach/cytrusach) , na tyle delikatna, że nie tylko nie przeszkadza, a może wręcz odświeżać, bo zawsze lepsze to niż zapach "natury" latem:). Nie polecam i nie odradzam, ale tylko latem. Przy wiosennej czy jesiennej pogodzie - na mnie po godzinie/dwóch zapach widmo. Zimą nawet nie będę sprawdzał.

Piotrek007
Piotrek007

Czy to jest świeżość na miarę orientu ???
Musk podobnie jak jego bracia z kolekcji essence, zaczyna się dość mocno. Jednak to w tej kompozycji wszystko zwalnia tempa już zaledwie kwadrans po aplikacji. Otwarcie to nuty morskie i świeżość chemicznego arbuza, którego identyczny akord wąchałem w dość taniej kompozycji "Puma Create Man". Na szczęście ten zapach nie odtrąca, jest przyjemny i interesujący, a to zapewne za sprawą piżma. Gdyby nie ten dodatek, w ogóle bym nie zgadł, że zapach NIE jest skierowany na rynek europejski. Pojawia się i znika, momentami wywołuje wręcz zdziwienie, ponieważ nie koniecznie tego akordu spodziewa się w zapachu "odświeżającym". Nie mija nawet godzina, a Musk jest już znacznie słabszy i dochodzą do niego kolejne poszczególne nuty. Grejpfrut z odrobiną cierpkości, lawenda, żywica i całkiem sporo mięty. Niewiele dzieje się w tej kompozycji od tego momentu... Wszystko powoli słabnie, dodatki uciekają, a po 3h zapach siedzi już blisko skóry. Na nadgarstku pozostają już tylko nuty morskie, plus owocowa słodkość i zapewne za sprawą syntetycznego piżma, lekko pudrowy akcent. Byłem pewien, że to koniec, że ta kompozycja okazała się wyjątkowo słaba. W końcu zawsze musi znaleźć się czarna owca. Jednak ku memy zdziwieniu, aż po 9h ja dalej czuję je na skórze !!
Trwałość jak w poprzednich kompozycjach, bardzo zadowalająca. Projekcja na granicy lekkiej a przeciętnej.
Co mnie dziwi natomiast najbardziej, to fakt, że ten produkt jest tak delikatny. Ciężko jest mi sobie wyobrazić użycie tych perfum np w Dubaju, gdzie temperatura powietrza przekracza czasem 50 stopni w cieniu. Czyżby po godzinie trzeba było aplikować ponownie ? Nie do końca jestem przekonany, czy jest to świeżość na miarę orientu.

Essence Musk by Ferrari 3.00 out of 5 based on 9 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ferrari Essence Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ferrari Essence Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Musk marki Ferrari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Musk marki Ferrari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Montale Dark Aoud Thierry Mugler A*Men Pure Malt Christian Dior Dior Homme Sport Chanel Allure Pour Homme M. Micallef Gaiac Nasomatto Black Afgano Christian Dior Higher Energy Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Carolina Herrera 212 Men Rochas Lui Rochas L`Artisan Parfumeur Al Oudh Rouge Bunny Rouge Embers Montale Black Aoud Michal Szulc Sale Perfume 01