Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Palazzo Fendi Eau de Toilette Fendi dla kobiet

Palazzo Fendi Eau de Toilette Fendi dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Palazzo Fendi Eau de Toilette Fendi dla kobiet Zdjęcia

Palazzo Fendi Eau de Toilette marki Fendi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Palazzo Fendi Eau de Toilette został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i mandarynka; nutami serca są neroli i nuty kwiatowe; nutami bazy są paczula i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Bergamotka Mandarynka

Neroli Nuty kwiatowe

Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palazzo Fendi Eau de Toilette by Fendi.

Palazzo Fendi Eau de Toilette Recenzje Perfum

Palazzo Fendi Eau de Toilette by Fendi 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palazzo Fendi Eau de Toilette marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palazzo Fendi Eau de Toilette marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Balenciaga Talisman Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin CoSTUME NATIONAL Scent Intense Avon Timeless Theo Fennell Theo Fennell Scent Atkinsons Euforia Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Basile Basile Lord`s Jester Daphne Galimard Soir De Grasse