Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Palazzo Fendi dla kobiet

Palazzo Fendi dla kobiet

Palazzo Fendi dla kobiet Filmy Palazzo Fendi dla kobiet Filmy
Palazzo Fendi dla kobiet Zdjęcia Palazzo Fendi dla kobiet Zdjęcia Palazzo Fendi dla kobiet Zdjęcia Palazzo Fendi dla kobiet Zdjęcia Palazzo Fendi dla kobiet Zdjęcia

Palazzo marki Fendi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Palazzo został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Różowy pieprz

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palazzo by Fendi.

Palazzo Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach z klasą, elegancki, bardzo kobiecy. Ja najlepiej lubię go nosić w parze z czerwoną szminką. Piękny kwiat pomarańczy z jaśminem i bergamotką. Momentami da się wyczuć też szczyptę pieprzu i odrobinę gwajaka. Nie powiedziałabym, że jest bardzo ciężki jest raczej stonowany i bardzo komplementogenny u mnie najlepiej sprawdza się wiosną i latem. Warto mieć, warto poznać, warto pokochać!

Magda14012
Magda14012

Elegancki zapach, który ma tzw sznyt. Zaczyna się ostro cytrusowo, duża ilość cytryny i kwiatów pomarańczy orzeźwia, pobudza zmysły. Moja ulubiona faza, to gdy wybrzmią świeże owoce a Palazzo się ociepla, otula gwajak i drzewo sandałowe. Jest pięknie. Pasuje do lnianej tuniki latem na spacer po Hiszpańskich Schodach w Rzymie albo do małej czarnej na wieczór. Polecam do testów

amanda
amanda

Delikatne cytrusy z odrobiną pieprzu otwierają kurtynę , gdzie na scenę wychodzi jaśmin , piękny w dostojnym towarzystwie róży .
Najbardziej lubianą nutą dla mnie w tym zapachu jest drzewo gwajakowe , które daje delikatny kadzidlano balsamiczny aromat nadający całej kopozycji szlachetności i pewnego rodzaju tajemniczości .
Nie ma tutaj ciężkości , jest to łagodny orient.
Butelka pięknie wykonana może być ozdobą niejednej toaletki , ale ja ją schowam w szafce z innymi aby chronić je przed promieniami słonecznymi.
Uważam , że doskonale nadaje się na wiosenne i letnie wieczory .

Mad-Lainey
Mad-Lainey

I jak mu sie oprzec...?
Palazzo to taki zapach do ktorego czesto wracam. Pierwsze wrazenie, lekko owocowe; mandarynka i rozowy pieprz. Zludne, bo zaraz potem zapach zmienia sie nie do poznania; powaznieje, oczarowuje, troche zawstydza... roza i jasmin to cudna kompozycja tetniaca zyciem i zmuszajaca do ubioru raczej eleganckiego niz wygodnego. Zapach zaczyna pachniec jak piwnice z winem w mrocznym zamku... w niezrozumialy dla mnie sposb czuje nute kadzidla; nie duszacego, ale pozytywnie pobudzajacego, sentymentalnego zapachu z dziecinstwa. Zapach wienczy polaczenie drewna gwajkowego i paczuli. Cieply, elegancki i zmyslowy.
Ciezko mu sie oprzec i choc Palazzo to zapach elegancki - lubie spryskiwac nim nadgarstki i kaszmirowy szal gdy snieg i mroz daje do wiwatu. Zapach raczej na chlodna pore roku, chociaz ja rowniez nosze go latem w chlodne wieczory.
Trwalosc i moc bardzo dobra jesli chodzi o wode perfumowana. Nie testowalam wody toaletowej bo generlanie wszystkie perfumy w mojej kolekcji, z paroma wyjatkami to wylacznie wody perfumowane.
Flakon Palazzo to dzielo sztuki.
Szkoda, ze nie jest juz produkowany a pojedyncze sztuki osiagaja niebotyczne ceny!
Polecam Paniom kochajacym nietuzinkowe zapachy, w ktorych gwiazda wieczoru jest roza...

gugusia
gugusia

Piękny, ciężki zapach na wieczór dla eleganckich kobiet. Ja w nim czuję się delikatnie mówiąc dziwnie. Chyba jeszcze do niego nie dojrzałam po prostu. Doskonałe połączenie kwiatu pomarańczy z jaśminem i małą ilością czerwonego pieprzu. Końcówka troszkę zalatuje mi salonem fryzjerskim i lakierem do włosów. Kto wie, może za 10 lat do niego dojrzeję... Na razie jednak wolę bardziej młodzieżowe zapachy.
Ale oryginalności i trwałości nie można mu odmówić ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Palazzo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Palazzo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palazzo marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palazzo marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Organza Indecence Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent Nu Frapin 1270 M. Micallef Gaiac Donna Karan Black Cashmere DSQUARED² Potion Fendi Fendi Theorema Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Laura Biagiotti Roma Boucheron Trouble Chopard Madness Annayake Miyako La Prairie Silver Rain Giorgio Armani Idole d`Armani Christian Dior Pure Poison Elixir Guerlain Samsara Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu