Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Life Essence Fendi dla mężczyzn

Life Essence Fendi dla mężczyzn

Miałem: 8 Chcę: 1

Life Essence Fendi dla mężczyzn Zdjęcia

Life Essence marki Fendi to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Life Essence został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, bergamotka, kardamon i cytryna; nutami serca są cyprys, jaśmin, laurowiec indyjski i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr.

Kolendra Mandarynka Bergamotka Kardamon Cytryna

Cyprys Jaśmin Laurowiec indyjski Geranium

Drzewo sandałowe mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Essence by Fendi.

Life Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Life Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Life Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Essence marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Essence marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Bentley Bentley for Men Intense Yves Saint Laurent Body Kouros Givenchy Insense Ultramarine Davidoff Relax Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Eau Sauvage Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Dolce&Gabbana D&G Givenchy Givenchy Gentleman Christian Dior Fahrenheit Le Parfum Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Hermes Rocabar Cartier Declaration d'Un Soir Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bentley Bentley for Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Nasomatto Black Afgano Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme