Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Acquarossa Elixir Fendi dla kobiet

L'Acquarossa Elixir Fendi dla kobiet

tuberozowy
L'Acquarossa Elixir Fendi dla kobiet Zdjęcia L'Acquarossa Elixir Fendi dla kobiet Zdjęcia

L'Acquarossa Elixir marki Fendi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L'Acquarossa Elixir został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi czereśnia; nutami serca są lantana i tuberoza; nutami bazy są wanilia i nuty drzewne.

Czereśnia

Lantana Tuberoza

Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Acquarossa Elixir by Fendi.

In Black
Delices De Cartier Eau de Parfum

L'Acquarossa Elixir Recenzje Perfum

Smenkhare
Smenkhare

Dla mnie są bardzo podobne do in Black J.D. Pozo, oraz ekstraktu Delices Cartiera. Wiśnia jest naturalna, ale kwaskowata, co mi średnio odpowiada. Napaliłem się na słodką, dojrzałą, nawet lekko syntetyczną wiśnie jak w Oblique. Tu wiśnia jest taka prosto z drzewka, lekko zgnieciona, tryskająca kwaskowatym sokiem, tuberoza i coś nieznanego -pewnie lantana, wanilia b delikatna, nut drewna nie wyczuwam :(. Zawiodłem się, nuty obiecujące, praktycznie wszystkie uwielbiam. Za mało słodyczy, drewna, za bardzo wytrawne.Plus taki, że faktycznie b czuć wiśnie, kto lubi ich wytrawne, kwaskowate oblicze powinien być zachwycony. Flakonik ciężki, luksusowy. Trwałość i projekcja nie powalają.

Aelka
Aelka

Na poczatku wydal mi sie dosc banalny, ale zawsze trzeba chwile poczekac, zeby zobaczyc , co sie bedzie dzialo. I podzialo sie...!wisnia na poczatku daje mocnym akordem, ale po pol godzinie miesza sie z tuberoza i wanilia, zapach jest elegancki, stlumiony, ale smialy, slodki i nasycony. I bardzo trwaly.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi L'Acquarossa Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi L'Acquarossa Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Acquarossa Elixir marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Acquarossa Elixir marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Princess Jean Patou Sublime NafNaf NafNaf M. Micallef Note Ambree Collistar Benessere dei Sensi Molyneux Initiation Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Floris Snow Rose Arno Sorel Sham'n Dream Parfums 06130 Feuille de Reglisse Gucci Gucci Guilty Queen Latifah Queen of Hearts