Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Acquarossa Fendi dla kobiet

L'Acquarossa Fendi dla kobiet

L'Acquarossa Fendi dla kobiet Filmy
L'Acquarossa Fendi dla kobiet Zdjęcia L'Acquarossa Fendi dla kobiet Zdjęcia

L'Acquarossa marki Fendi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Acquarossa został wydany w 2013 roku. L'Acquarossa stworzyli Delphine Lebeau, Benoist Lapouza i Francois Demachy. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka i suszona śliwka; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, magnolia i lantana; nutami bazy są paczula, piżmo i czerwony cedr.

Sycylijska mandarynka Kalabryjska bergamotka Suszona śliwka

Kwiat pomarańczy Róża Magnolia Lantana

Paczula Piżmo Czerwony cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Acquarossa by Fendi.

Corrida
More by Demi
Christian Lacroix Ambre
Especially Escada Elixir

L'Acquarossa Recenzje Perfum

samsara
samsara

Po prostu róża - standardowa róża o ciemnoczerwonych płatkach. Typowo różany aromat z odrobiną cierpkości i kapką słodkości. Niestety owa róża to matka, a cierpkość i słodycz to szkraby niezdarnie pałętające się u jej stóp. Zbyt minimalistyczny, zbyt oczywisty jak dla mnie zapach. Flakon piękny, lecz zawartość "is just a copy of an imitation". Nienawidzę bukietów czerwonych róz - są takie banalne i oczywiste, jakby obdarowujący szedł po najniższej linii oporu, albo był totalnie pozbawiony fantazji. Niestety moje odczucia, co do twórcy tego zapachu są podobne. Banał w cudnym flakonie. Ich los jest już przesądzony-wkrótce powędrują w świat. Nie ma dla nich u mnie miejsca, gdyż wszelką nudę i sztampę uznaję za szkodliwą, a nawet nieco irytującą. Polecam jednak przetestować wielbicielkom róży stricte podanej. Dla mnie to tylko róża, ale dla kogoś moje "tylko" może być "aż".

Koko55
Koko55

Nie przepadam za wonią róży w perfumach, więc L'Acquarossa na początku nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Minęło kilka miesięcy od zakupu i zmieniłam zdanie. Uważam, że zapach jest piękny, bogaty, bardzo elegancki. Wcześniej czułam tylko różę, dzisiaj ta sama róża tworzy cudowny duet z kwiatem lantany. L'Acquarossa to zapach na jesień i zimę więc dlatego odbieram go teraz inaczej. Zapach trwały, mocny, raczej na wieczór, cieszę się, że go mam.

Aelka
Aelka

Piekny zapach, zakochalam sie w nim od razu, uwielbiam różę i piżmo nad zycie. Niestety nie jest na mnie trwaly, ale i tak go kocham, bo jest taki... Niedzisiejszy, ale jednak ma odrobine nowoczesnosci.

Malzka
Malzka

Na samym początku bardzo przypominają Escadę Especially Elixir z tym, że Escada mi się podoba a Fendi nie. Escada z czasem robi się zwiewna, kobieca i kwiatowa a Fendi przyciężkawe i trochę jak takie suszone owoce którymi napełnia się słoiczki żeby ładnie pachniało w domu. Zapach nobliwy i trwały ale dla mnie za ciężki jeżeli chodzi o ten typ perfum. Szyku i klasy nie można mu odmówić, nie przypomina bowiem infantylnych zapaszków których teraz pełno. Flakon śliczny. Trwałość i projekcja dobra.

Rozterka
Rozterka

Rzeczywiście zapach niespodzianka.
Na mojej skorze wybrzmiewają przde wszystkim dojrzałe owoce na miękkim różanym podbiciu , przypominające tą nutę zapachową, ktora mnie uwiodła w Corridzie. Zapach jest dosyć gęsty ale mimo to delikatny, z małym ogonkiem:)
Śliwki jako wyraźnej samodzielnej nuty nie wyczuwam, jest ładnie wtopiona w całokształt nuty owocowej.
Mam na skórze L'Acquarossę zdecydowanie ponad godzinę od aplikacji i jak na razie nic mi nie zgorzkniało , raczej wyczuwalna jest minimalna kwaskowośc w dalekim tle, owoce nieco mniej są wyczuwalne niż w otwarciu, wyraźniejsza stała sie róza, poza tym nieco cedru i ciut piżma. Paczula jest raczej głęboko ukryta:).
Całość bardzo mi się podoba.

Flakonik bardzo ładny .

Muszę dodać ,że na mojej skórze trwałośc bardzo dobra, ok.8 godzin.

Zakupowe okazje

L'Acquarossa by Fendi, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
L'Acquarossa by Fendi, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
Gift Set 7oz
38.39 USD
Fendi L'Acquarossa Gift Set II. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz
38.99 USD
Fendi L'Acquarossa Gift Set III. Eau De Parfum 2,5 oz Body Milk 2,5 oz
Fendi L'Acquarossa Gift Set III. Eau De Parfum 2,5 oz Body Milk 2,5 oz
Gift Set 5oz
51.89 USD
Fendi L'Acquarossa Gift Set IV. Eau De Toilette 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz Body Milk 2,5 oz
Eau De Parfum 1oz
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Gift Set 1.7oz
106.00 USD
Fendi L'Acquarossa Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Cream 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi L'Acquarossa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi L'Acquarossa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Acquarossa marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Acquarossa marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche La Prairie Silver Rain Tom Ford Black Orchid Bvlgari Jasmin Noir Chloe Love Eau Intense Dolce&Gabbana The One Desire Sisley Soir de Lune Givenchy Organza Indecence Yves Saint Laurent Opium Satellite Padparadscha Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Serge Lutens Bois Oriental Floris White Rose Satellite Corrida Christian Dior Midnight Charm La Perla Eclix Caron Nocturnes de Caron Rouge Bunny Rouge Chatoyant