Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fendi 2004 Fendi dla kobiet

Fendi 2004 Fendi dla kobiet

Fendi 2004 Fendi dla kobiet Zdjęcia

Fendi 2004 marki Fendi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fendi 2004 został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są frezja, tunezyjskie neroli i sycylijska mandarynka; nutami serca są irys, gardenia tahitańska i gardenia; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i wanilia.

Frezja Tunezyjskie neroli Sycylijska mandarynka

Irys Gardenia tahitańska Gardenia

Ambra Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fendi 2004 by Fendi.

Fendi 2004 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Fendi 2004, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Fendi 2004, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fendi 2004 marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fendi 2004 marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Alexander McQueen My Queen Montana Samar Ghost Sweetheart Bob Mackie Mackie Opus Oils Jitterbug Natori Natori Thomas Sabo Charm Rose Givenchy Play For Her Hermes Eau Claire des Merveilles Romane Ever Luxe