Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fendi Fendi dla kobiet

Fendi Fendi dla kobiet

Mam: 21 Miałem: 17 Chcę: 10 Ukochany zapach: 2

Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia

Fendi marki Fendi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fendi został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, mandarynka, bergamotka, brazylijskie drzewo różane, kardamon i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), cyprys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są przyprawy, skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i cedr.

Aldehydy Kolendra Mandarynka Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Kardamon Cytryna

Goździk (roślina) Cyprys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Geranium

Przyprawy Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fendi by Fendi.

Fendi Recenzje Perfum

guciaa
guciaa

Zapach poznałam w 1992 roku -"dowód wdzięczności" od zaprzyjaźnionej pacjentki. I olśnienie - miłość od pierwszego powąchania. Toż to absolutna perfumeryjna doskonałość! Zaczynam trzeci flakonik, mam w zapasie 100 ml edp, i na tym koniec - nie do zdobycia, również w Italii (przeczesałam). FIFI absolutnie zasłużona. Nie potrafię pisać o nutach, jest harmonijna i wyważona. Piękna. Gustowna.Wytworna. Doskonała. Oczywiście, pasuje do określonego typu osobowości - kto zna, wie, o czym mówię. Zapach mojego życia.

Koko55
Koko55

Piękny zapach, szkoda że nie mogę go nigdzie kupić.
Mocny, trwały, elegancki.Każdy ma swój gust,ja lubię zapachy właśnie w tym typie.Ostatnio poszukiwałam perfum na prezent dla kolezanki i okazało się, że z szesciu zapaszków aż cztery pachniały gorzką pomarańczą,
cytryną i jakimiś syntetykami, ochyda.Zapach musi pasować do osobowości, ubioru i uroku danej osoby.Jak pryskamy się czym popadnie to znaczy,że nie jesteśmy koneserami perfum.

Na mnie niestety ten zapach nie wywarł dobrego wrażenia.

Pierwsze nuty są ciężkie do zniesienia - mocno gorzkie, ziołowe. Później coraz bardziej kwaśnieje - przypomina mi to zapach pomieszczenia, w którym często się pali, gdzie dym papierosowy wszedł w każdą możliwą tkaninę -zasłony, dywan, obicia mebli.

Baza jest ciut lepsza, gdzieś przemyka nuta wanilii, ale i tak wciąż dobrze wyczuwalny jest ten kwaśno - gorzki dymek.

Kompletnie nie moja bajka.

assu
assu

Jeden z tych zapachów, które przyjęłam "na klatę" bez rozbierania na czynniki pierwsze. Jest taki jaki jest, jaki być powinien, jest zapchową jednością. Ciągnie się za mną w podświadomości, nawet kiedy nie mam go na sobie (a teraz o niego bardzo ciężko). Używałam go niezmiennie latami, bez względu na porę roku, i przez te lata ani raz nie przyszło mi na myśl, żeby szukać innego zapachu. W moim otoczeniu nie było nikogo, komu by sie nie podobał. Szedł przede mną i za mną. Stara dobra perfumiarska szkoła. Wiem, że potrafił się nie podobać (o czym czytam czasem w necie), ale o gustach sie nie dyskutuje:) Gdy zniknął, zaczeły się gorączkowe poszukiwania czegoś, co mogłoby grać ze mną tak jak Fendi. I choć znalazłam kilka naprawdę pięknych zapachów, żaden nie jest już tą miłością absolutną. Cudowny szypr.

marialisa
marialisa

Piękny szyprowy Orient, szypr bardzo delikatny, nieostry. Słodka bordowa róża soluje, w chórkach kolendra, kardamon, mandarynka, ambra.Wanilia na szczęście nie wyłazi.
Choć niezgłoszona w piramidce, bardzo wyraźna jest nutka "alkoholowa", taka wiśniowo-kardamonowa "nalewka babuni". Pewnie róża na benzoinie daje taki efekt, co powoduje, że zapach jest odurzający, przynajmniej dla nosiciela. W tym momencie aromat staje się bardzo podobny do Explosive Aigner, tyle że w tamtym z kolei czuję nalewkę jeżynową, Explosive jest bardziej szyprowo-paczulowy. W odbydwu zapachach sporo jest słodyczy, ale tutaj - w Fendi, słodycz jest różana, a nie owocowa.
Zapach jest bardzo trwały, we włosach plącze się ponad dobę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Fendi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Fendi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fendi marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fendi marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Lancome Magie Noire Paloma Picasso Paloma Picasso Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Guerlain Shalimar John Galliano John Galliano Laura Biagiotti Roma Estée Lauder Knowing Sisley Soir de Lune Sisley Eau du Soir Clinique Aromatics Elixir Gabriela Sabatini Magnetic Trussardi Donna Trussardi Guerlain Samsara Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Chanel Coco Eau de Parfum Jean Patou Joy Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Giorgio Armani Acqua di Gio