Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fantasia Fendi Fendi dla kobiet

Fantasia Fendi Fendi dla kobiet

Fantasia Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fantasia Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fantasia Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia

Fantasia Fendi marki Fendi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fantasia Fendi został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są aldehydy, morela, hiacynt i bergamotka; nutami serca są orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, mech dębowy i wanilia.

Aldehydy Morela Hiacynt Bergamotka

Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasia Fendi by Fendi.

Fantasia Fendi Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Na początku mi się spodobał, bo takie inne i dziwne. Ale na dłuższą metę męczą. Może złą porę roku wybrałam na testy, bo widzę je raczej na jesień a nie wiosnę. Trudno, jak się próbka uchowa to test powtórzę.
Ale póki co odnajduję w nich dziwny i fajny, trochę już niedzisiejszy układ kwiatowo-owocowy. Otwarcie jest dobre, hiacynt ze słodką morelą plus mocno wybijająca się orchidea jest tu naprawdę ciekawa. ale z upływem czasu wychodzi za dużo sandałowca z wanilią i baza robi się mdława i męcząca. Róży praktycznie nie odnajduję, konwalii absolutnie brak. Ale najbardziej ubolewam, że bergamotka pojawiająca się w otwarciu tak szybko znika. Myślę, że gdyby było jej więcej uratowała by całość przed zamuleniem.
Cóż, Fendi widocznie bardziej się sprawdza w przyprawowych orientach i chyba tutaj też taki miał być kierunek rozwoju "akcji" ale coś nie wypaliło.
Parametry niezłe, bo trwałość kilkugodzinna przy średniej projekcji.

amanda
amanda

No tak, tę markę kojarzę z zapachami z innej kategorii.
orientalnej,pięknie przyprawowej.
Toteż kwiatowa owocówka zaskoczyła mnie.
I niestety, jest zupełnie bardzo,bardzo przeciętna,jak tysiące innych.

Fantasia Fendi by Fendi 4.25 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Fantasia Fendi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Fantasia Fendi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasia Fendi marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasia Fendi marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Magnetic Kenzo Kenzo Jungle le Tigre John Galliano John Galliano Christian Lacroix Christian Lacroix Jil Sander Stylessence Montale Aoud Damascus Issey Miyake Le Feu d'Issey Jil Sander Jil Sander No 4 Lubin Idole Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Poison Tendre Serge Lutens Ambre Sultan The Different Company Aurore Nomade Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels The Different Company Rose Poivree Profumum Roma Oxiana Montale Mango Manga Borsari Violetta di Parma Yves Rocher 8e Jour