Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fan di Fendi Fendi dla kobiet

Fan di Fendi Fendi dla kobiet

skórzany
Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia Fan di Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia

Fan di Fendi marki Fendi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fan di Fendi został wydany w 2010 roku. Fan di Fendi stworzyli Delphine Lebeau-Krowiak i Francois Demachy. Nutami głowy są tangeryna, czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są paczula i skóra.

Tangeryna Czarna porzeczka Gruszka

Jaśmin Tuberoza Róża

Paczula Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fan di Fendi by Fendi.

Fan di Fendi Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Ha ha ! Wloska jednoznacznosc ( kocham wszystko co wloskie ) Zapach - uderzyl mnie! pozytywnie :) Mocny - wyrazisty jak Addict!

To super nowoczesna kompozycja ktora powinni poznac wszyscy nieudacznicy ( tworcy niby perfum)spod znaku "mdlych -nijakich" La Vie est belle???:)))

Nie znam niczego podobnego, wyrafinowane cytrusy ...z czyms co po prostu pachnie jak luksus .

Grr..warto poznac.Co FENDI to FENDI.

Lizbet
Lizbet

Przede wszystkim opakowanie: piękna butelka, z metalową, złotą klamrą na przedzie sprawia wrażenie ekskluzywności. Perfumy otwierają się tangeryną, która po chwili pokornieje, by wyzwolić delikatne nuty jaśminu i róży z aromatem skóry. Idealny zapach na randkę - bliskoskórna projekcja i skórzane nuty są niezwykłe seksowne, ale nie na tyle silne, by dominować inne zmysły. Piękny!

seeandsmell
seeandsmell

Wąchając Fan di Fendi oczami wyobraźni widzę soczyście żółtą torebkę -- "shopperkę" -- z cienkiej, delikatnej skóry, po brzegi wypełnioną aromatycznymi mandarynkami. Te perfumy zaczynają się zatopieniem zębów w miąższu słodkiej, dopieszczonej słońcem mandarynki. Tą czystą radością delektuję się mniej więcej kwadrans. Potem mandarynki przybierają oblicze bardziej stonowane, łącząc się płynnie z subtelną skórą. Towarzyszy im nieśmiało jasny jaśmin.

To zapach, który przywodzi na myśl letni wieczór. Spacer przy zachodzie słońca brukowanymi, wąskimi uliczkami, zakończony szklanką pomarańczowego Campari. Może we Włoszech, a może w innym słonecznym mieście? Niestety, te perfumy trzymają się skóry niewiele dłużej niż trwa ten wieczorny spacer. Po 3-4 godzinach zaczynają znikać.

Alarte
Alarte

To już jest COŚ! Po "The Beat" Burberry, które też dziś razem z żoną testowaliśmy, Fan di Fendi w wersji edp jest prawdziwym perfumem - wyrazistym, eleganckim, może dla niektórych osób trochę zbyt ostrym w odbiorze za sprawą dość intensywnego zapachu skóry i paczuli, ale w sumie - pięknym!
Według mnie, Fan di Fendi jest zapachem, w którym świetnie połączono nutę skórzaną z owocami (więcej) i kwiatami (jednak mniej ich czuję niż owoców). Zapach mocny, zwracający uwagę, ale w jak najbardziej eleganckim sensie. Faktycznie, dla nastolatek to on się nie nadaje, ale już do eleganckich pań 25+ będzie pasował bardzo dobrze.
Projekcja dość duża, ale nie kładzie pokotem całego piętra. Trwałość 6 godzin, a bywa, że nawet trochę więcej.

Rozterka
Rozterka

Świeże cytrusowe skórki, delikatna róża,ładna paczula, świeże nuty owocowe bez dominacji ,słodki jasmin , zapach skóry delikatny , na początku prawie niewyczuwalny - na szczęście , bo nie lubię zapachow tzw. skórzanych0 wszystko ładnie zmiksowane.

Pierwsze nuty budzą moj zachwyt , dosyc intensywne, świetliste, słoneczne, lekko musujące, zapach jest nieco przestrzenny , migota , na tym etapie wyczuwalna jest głównie tangerynka , czarna porzeczka, delikatna róża . Po chwili dochodzi jasmin i paczula , potem powiew nuty skórzanej. Tuberozy nie czuję , chociaz byc może to delikatna ledwie rozkwitająca poranna odsłona tego kwiatu splata się z jaśminem dodając mu świeżosci. Momentamu nabiera idrobiny pudrowości, ktora szybko jednak znika. Ta piekna gra nut zapachowych niestety trwa krotko, około pół godziny.
Potem zapach spokojnie osiada, nabierając stopniowo bardziej monotonnego wyrazu. Nabiera elegancji i robi się nieco przyskórny i zupełnie bezpieczny, zero migotania, dominacji czy niepokoju. Nie narzuca się , a po 2 godzinach wyparowuje z mojej skóry :( , a może tylko ja go przestaję wyczuwac.
Nieco dłużej trwa na włosach, znacznie dłużej i bardzo ładną nutą pozostaje na ubraniach.
Szczęśliwie kupiłam największą pojemnoś , więc mogę często dopsikiwac.

Flakon piękny , starannie wykonany , wraz z kolorem perfum stanowi odzwierciedlenie pierwszej fazy zapachu.

Szczerze mówiąc jestem zdumiona określeniami tego zapachu jako gęstego czy odurzającego. Byc może dlatego , że jestem zdecydowaną fanką tzw. killerów:)

Ogólnie dla mnie to ładny, bezpieczny , zapach na dzień i popołudnie, elegancki i kobiecy. Do jasnej garsonki ale i do ładnej wizytowej sukienki i szpilek. Zarówno dla młodej jak i dojrzałej kobiety , ale nie dla nastolatki.

Oceniałam edp.

42.00 USD
Fendi Fan Di Fendi Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Fendi Fan Di Fendi Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
42.75 USD
Fan Di Fendi Gift Set by Fendi Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Parfum Spray 2.5 oz Body Lotion
43.99 USD
48.99 USD
Fendi Fan Di Fendi Acqua by Fendi EDT Spray 3.4 oz for Men
Fendi Fan Di Fendi Acqua by Fendi EDT Spray 3.4 oz for Men
51.99 USD
Fendi Fan Di Fendi Acqua by Fendi EDT Spray 3.4 oz All Over Shampoo 3.4 oz for Men
59.38 USD
83.50 USD
Fendi Fan Di Fendi Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Fendi Fan Di Fendi Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
90.00 USD
Fendi Fan Di Fendi Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz 2pcs
95.54 USD
Fan Di Fendi Perfume by Fendi, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fan Di Fendi Perfume by Fendi, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
106.00 USD
Fendi Fan Di Fendi Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Fan di Fendi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Fan di Fendi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fan di Fendi marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fan di Fendi marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Cacharel LouLou Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Robert Piguet Calypso Prada Infusion d'Iris Alexander McQueen My Queen Chanel Chanel No 19 Poudre Salvador Dali Laguna Giorgio Armani Acqua di Gio Fendi Fendi Theorema Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Robert Piguet Visa 2007 Guerlain L'Heure Bleue Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Saharienne Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Cristalle Eau Verte