Marki » F-H » orientalne « Grupy

Asja Fendi Fendi dla kobiet

Asja Fendi Fendi dla kobiet

cynamonowy
Asja Fendi Fendi dla kobiet Zdjęcia

Asja Fendi marki Fendi to orientalne perfumy dla kobiet. Asja Fendi został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Nutami głowy są morela, malina, brzoskwinia, cytryna i bergamotka; nutami serca są mimoza, gałka muszkatołowa, miód, goździk (roślina), cynamon, orchidea, korzeń irysa, ylang-ylang, konwalia, róża bułgarska i egipski jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, wanilia, cedr i styraks.

Morela Malina Brzoskwinia Cytryna Bergamotka

Mimoza Gałka muszkatołowa Miód Goździk (roślina) Cynamon Orchidea Korzeń irysa Ylang-ylang Konwalia Róża bułgarska Egipski jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Asja Fendi by Fendi.

Asja Fendi Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Wyobrażałam sobie ten zapach jako pełen przepychu, bogaty i esencjonalny i tak po części jest. Myślę, że bardzo spodobałby się mojej Mamie, bo ja niestety nie jestem do niego przekonana. Jak uwielbiam korzenne przyprawy tak tu jak dla mnie jest ich za dużo, ktoś sypnął ich zbyt hojną ręką. Za dużo cynamomu, za dużo gożdzików, gałki, a także zbyt duża łycha ciemnego miodu. Wszystko to okraszone stosem czerwonych gożdzików, a całośc pachnie zbyt dusznie żywicą i benzoiną. To idealny zapach na zimę, taki ciepły, ale próbki przekażę Mamie. Ja doceniam Asję, ale sama chyba jeszcze do niej nie dojrzałam. Jednak to naprawdę wart poznania bogaty, korzenny zapach.

Albalonga
Albalonga

A miało być tak pięknie... Cóż Asja pachnie na mnie mydlanym goździkem. W tle czuć jakieś niezidentyfikowane korzenie i tyle. Mam wrażenie, że tej kompozycji brakuje przestrzeni. Jest jak ptak uwięziony w klatce. Wszystko pięknie, ładnie ale potencjał drzemiący w nutach gdzieś przepadł. Może gdyby istniała wersja edt tego zapachu to historia potoczyłaby się inaczej. Wąchając Asję od razu na myśl przyszła mi Maroussia. One mają ze sobą wiele wspólnego choć nie są do siebie podobne. To Maryśka wygrywa w cuglach wyścig o złotą mydelniczkę. Asja niestety nie ma na to dość charakteru.

Roma
Roma

Na poczatku poznawania bylam sie zawiedziona, nie tak je sobie przeciez wyobrazalam... Poczulam napoj cytrynowo - morelowy, przyprawiony hojnie gozdzikami. Slodki, blado rozowy, z suszonymi sliwkami.
Potem powoli, niespiesznie zapach zmienia sie, jest slodki, ale juz nie owocowy, a miodowy... pycha... Jest takze ylang-ylang, mimoza i gozdzik, cynamonu jakos (na razie) nie czuje.
Pozniej jest tylko lepiej, ale nadal perfumy sa jasne, a ja tak bardzo liczylam na mrok... Sa bardzo lekkie, choc orientalne i w sumie wesole.
Chlodne. Choc nie moge odmowic im urody, to jednak dla mnie sa za lekkie, nie w moim stylu - lubie ciezkie, oleiste, kadzidlano - zywiczne kompozycje. Ale poniewaz maja tak swietna baze, zywiczno - drzewno - waniliowa, ponosze je, moze mi sie spodobaja... Na razie sa zbyt radosne;-)
Gozdzikowe wariacje... ale to perfumy naprawde niebanalne, delikatne, subtelne, zrobione z wyczuciem, zrownowazone.
Lekkie, przestrzenne, ale najwazniejsze, ze orientalne, jakze inne, niz wszystkie "orienty"... dobre byc moze na wiosne... Nie dla mnie.

amanda
amanda

Cóż za orientalne cudeńko przywędrwało do mnie!
Pyszne , esencjonalne, korzenne.
Gozdzik , ale zdecydowanie przyprawa nie kwiat , wita nas na początku orientalnej wycieczki.
Jest wyrazny i dominujący.
Ale sprecyzowałabym go nie jako taki suchy , lecz skąpany w podgrzewanym czerwonym winie , gdzie za chwilę dochodzi do nas zapach , ach co za cudowny zapach cynamonu i gałki muszkatołowej w owym winnym aromacie.

Wyobrazmy sobie taką śnieżną i mrozną zimę , siadamy wygodnie w fotelu i trzymając kubek z owym napojem upajamy się najpierw jego wonią , wonią podgrzanych aromatycznych przypraw.
Mamy jeszcze szczyptę miodu, krople cytusowych owoców pięknie stapiającymi się z przyprawami i morelowo brzoskwiniowe złociste ciepłe poszycie z lekko ostrym roślinnym korzeniem irysa wibrujące w tym zgiełku , ale jakże harmonijnym.
Otuleni taką dawką aromatycznej , niezwykle ciepłej i intensywnej woni perfum , nie zginiemy w żadnym mrozie ni zamieci .
Szkoda , że mam tylko miniaturkę , ale tym bardziej będzie dla mnie cenna obok równie wspaniałej Theoremy.
To o wersji edp.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi Asja Fendi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi Asja Fendi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Asja Fendi marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Asja Fendi marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Calvin Klein Obsession Cartier Baiser Vole Giorgio Armani Sensi Avon Casbah Christian Dior Dolce Vita Gabriela Sabatini Magnetic Cacharel LouLou Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Venezia Estée Lauder Sensuous Noir Donna Karan Black Cashmere Sonia Rykiel Sonia Rykiel Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Black Orchid Oriflame Mirage Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Amouage Amouage Lyric Woman Rochas Byzance Guerlain Samsara Eau de Parfum