Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Scandal Farmasi dla kobiet

Scandal Farmasi dla kobiet

miodowy

Scandal marki Farmasi to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są orchidea, jaśmin, morela i liść czarnej porzeczki; nutami serca są miód, kwiat pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są paczula, wanilia i benzoes.

Orchidea Jaśmin Morela Liść czarnej porzeczki

Miód Kwiat pomarańczy Heliotrop

Paczula Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scandal by Farmasi.

Scandal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmasi Scandal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmasi Scandal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scandal marki Farmasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scandal marki Farmasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Hard Candy Hard Candy Lili Bermuda South Water Eclectic Collections Sonata Linari Angelo di Fiume Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour NafNaf Graffiti Vanilla Yves Rocher FlowerParty Caswell Massey Vanilla Orchid Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Jeanne Arthes Amore Mio Nicolai Parfumeur Createur Balkis