Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Ybris Farmacia SS. Annunziata dla kobiet i mężczyzn

Ybris Farmacia SS. Annunziata dla kobiet i mężczyzn

migdałowy

Ybris marki Farmacia SS. Annunziata to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak amaretto, cytryna amalfi, grejpfrut, herbata, mech dębowy, irys i benzoes.

Amaretto Cytryna Amalfi Grejpfrut Herbata Mech dębowy Irys Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ybris by Farmacia SS. Annunziata.

Ybris Recenzje Perfum

zielona
zielona

Nooo tego się nie spodziewałam. Olejcie rozpiskę nut, Ybris to po prostu owoce. Z puszki.
Jabłkowe, dojrzałe otwarcie szybko ustępuje brzoskwiniom w zalewie. Do tego odrobinka kwaskowego, świeżego ananasa i pudrowych, owocowych cukierków. Zapach z każdą chwilą nabiera miękkości i "puchatości". Irysa nie zaobserwowano. Chwała bogom!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Ybris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Ybris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ybris marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ybris marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Byblos Blu Happy Hour Tom Ford Moss Breches La Perla Parfum Prive Ormonde Jayne Ormonde Man Jardin de France Chypre Lancome Sagamore Lancome Trophee Bronnley English Fern Daniel Vaudd Mens Rea Gianfranco Ferre GFF Uomo Floris JF