Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Tabacco d'Autore Farmacia SS. Annunziata dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
tytoniowy
skórzany

Tabacco d'Autore marki Farmacia SS. Annunziata to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tabacco d'Autore został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są bergamotka, dzięgiel, trawa i labdanum; nutami serca są tytoń i skóra; nutami bazy są paczula, drewno kaszmirowe, cedr virginia, drzewo gwajakowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Dzięgiel Trawa Labdanum

Tytoń Skóra

Paczula Drewno kaszmirowe Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabacco d'Autore by Farmacia SS. Annunziata.

Tabacco d'Autore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Tabacco d'Autore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Tabacco d'Autore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabacco d'Autore marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabacco d'Autore marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Luciano Soprani LS Man Nautica Nautica Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Alain Delon Le Temps D`Aimer Tom Ford Arabian Wood Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Creed Cypres Musc Coty Imprevu I Profumi di Firenze Verde Bosco Teufels Kuche Morass