Marki » F-H » cytrusowo - gourmand « Grupy

Perla Farmacia SS. Annunziata dla kobiet

Perla Farmacia SS. Annunziata dla kobiet

Perla marki Farmacia SS. Annunziata to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, ambra, wanilia i cytryna amalfi.

Osmantus Ambra Wanilia Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perla by Farmacia SS. Annunziata.

Perla Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Perla to perfumy nieco dziwne w moim odczuciu. Słodkie, ale w jakiś mdły sposób, cytrusowe, ale nieco sztuczne. Pachnie nieco mieszaniną waniliowego i cytrynowego aromatu co ciasta, takim własnie cytrynowym ciastkiem z cukierni, słodkim, z wielką porcją aksamitnego, ale zbyt lejącego się kremu.
Pierwsze wrażenie nie było zbyt korzystne, nie jest to coś, co mogłabym nosić, jest to jakaś dziwna nuta, która przypomina mi syrop na kaszel. Całość nie jest może jakaś nieprzyjemna, ale nasze drogi rozejdą się po dzisiejszych testach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Perla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Perla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perla marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perla marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Paco Rabanne Ultrared Men Burberry Baby Touch Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Borsari Aqua Classica di Parma So...? So...? Jeanne Arthes Smiley Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Bourjois Clin d'Oeil Excentric