Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Isos Farmacia SS. Annunziata dla kobiet i mężczyzn

Isos Farmacia SS. Annunziata dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

Isos marki Farmacia SS. Annunziata to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są goździk (przyprawa) i mięta; nutami serca są mirra, czarny pieprz i drzewo gwajakowe; nutami bazy są wetyweria, jałowiec i cedr.

Goździk (przyprawa) Mięta

Mirra Czarny pieprz Drzewo gwajakowe

Wetyweria Jałowiec Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isos by Farmacia SS. Annunziata.

Isos Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Isos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Isos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isos marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isos marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Memoir Man By Kilian Straight to Heaven Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Les Nez Let Me Play the Lion CB I Hate Perfume Burning Leaves Olivier Durbano Black Tourmaline Profumum Roma Fumidus Comme des Garcons Wonderwood Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Black Nasomatto Black Afgano Yosh Sombre Negra Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Olivier Durbano Jade Diptyque L'Eau Trois Amouage Honour Man Donna Karan Black Cashmere CB I Hate Perfume At The Beach 1966 CB I Hate Perfume Just Breathe