Marki » F-H » drzewne « Grupy

Sandalwood Farfalla dla mężczyzn

Sandalwood Farfalla dla mężczyzn

Sandalwood marki Farfalla to drzewne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak egzotyczne drzewa, drzewo sandałowe, irys, cedr i paczula.

Egzotyczne drzewa Drzewo sandałowe Irys Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood by Farfalla.

Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farfalla Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farfalla Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood marki Farfalla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood marki Farfalla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Acqua di Parma Colonia Intensa Demeter Fragrance Snow Benetton Cumbia Colors Man Anat Fritz Anat Fritz Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Krizia Krizia Uomo Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Serge Lutens Bois et Musc Arno Sorel Shaman Platinum Teufels Kuche Demonic Slayer Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees