Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuvola Farfalla dla kobiet i mężczyzn

Nuvola Farfalla dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Nuvola marki Farfalla to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutą serca jest ylang-ylang; nutami bazy są wanilia i drzewo sandałowe.

Neroli Bergamotka

Ylang-ylang

Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuvola by Farfalla.

Nuvola Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farfalla Nuvola, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farfalla Nuvola, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuvola marki Farfalla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuvola marki Farfalla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Oriental Flowers Montale Crystal Flowers Marina Picasso Chapeau Bleu Carla Fracci Hamlet Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Boadicea the Victorious Divine O Boticario Glamour Secrets Rose Parfums 06130 Feuille de Reglisse Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Guerlain Shalimar Black Mystery 2007