Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

True Faith Hill dla kobiet

True Faith Hill dla kobiet

True Faith Hill dla kobiet Zdjęcia True Faith Hill dla kobiet Zdjęcia

True marki Faith Hill to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są yuzu i mimoza; nutami serca są gardenia i biała lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Yuzu Mimoza

Gardenia Biała lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True by Faith Hill.

True Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faith Hill True, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faith Hill True, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True marki Faith Hill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True marki Faith Hill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Miller Harris Coeur de Fleur Paul Sebastian Casual Floris Stephanotis Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Payot Pavlova Calypso Christiane Celle Calypso Violette Yosh Kismet Yardley English Rose Henri Bendel Rose Petals Novaya Zarya Elena Florascent Aqua Floralis Rose