Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Faconnable Femme Faconnable dla kobiet

Faconnable Femme Faconnable dla kobiet

Miałem: 1

Faconnable Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia Faconnable Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia

Faconnable Femme marki Faconnable to kwiatowe perfumy dla kobiet. Faconnable Femme został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są piwonia, marakuja i mandarynka; nutami serca są gardenia, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są Śliwka, piżmo i wanilia.

Piwonia Marakuja Mandarynka

Gardenia Jaśmin Heliotrop

Śliwka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Faconnable Femme by Faconnable.

Faconnable Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faconnable Faconnable Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faconnable Faconnable Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Faconnable Femme marki Faconnable. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Faconnable Femme marki Faconnable reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Celine Dion Spring in Paris Escada Escada Loving Bouquet Perry Ellis 360° L`Erbolario Rosa Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Britney Spears Curious Heart L`Erbolario Acacia Avon Summer White Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy DSH Perfumes Mimosa