Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia

Face a Face pour Femme marki Faconnable to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Face a Face pour Femme został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kolendra i róża turecka; nutami serca są irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Kolendra Róża turecka

Irys Jaśmin Konwalia

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Face a Face pour Femme by Faconnable.

Face a Face pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faconnable Face a Face pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faconnable Face a Face pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Face a Face pour Femme marki Faconnable. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Face a Face pour Femme marki Faconnable reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Isabella Rossellini Manifesto Benetton B. Clean Energy Oscar de la Renta Volupte Yves Rocher Desir de Nature Chantecaille Wisteria Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Atelier Flou Paradis Paradis Smell Bent Little Miss Panda American Beauty Beloved Moments Parfums 06130 Lentisque Lostmarch L’eau de l’Hermine Faberlic Flower Fresh