Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet

Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia Face a Face pour Femme Faconnable dla kobiet Zdjęcia

Face a Face pour Femme marki Faconnable to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Face a Face pour Femme został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kolendra i róża turecka; nutami serca są irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Kolendra Róża turecka

Irys Jaśmin Konwalia

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Face a Face pour Femme by Faconnable.

Face a Face pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faconnable Face a Face pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faconnable Face a Face pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Face a Face pour Femme marki Faconnable. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Face a Face pour Femme marki Faconnable reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Al-Rehab Nebras Isabella Rossellini Manifesto Princesse Marina De Bourbon LYS Lubin L`Eau Neuve Chantecaille Wisteria Les Nez The Unicorn Spell Bronnley Orchid Creed Aubepine Acacia Parfums 06130 Lentisque TerraNova White Ginger Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys