Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fabi Per Lui Fabi dla mężczyzn

Fabi Per Lui Fabi dla mężczyzn

ziołowy

Fabi Per Lui marki Fabi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fabi Per Lui został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, cytryna amalfi, dzięgiel, drzewo sandałowe i cedr.

Pomarańcza Cytryna Amalfi Dzięgiel Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fabi Per Lui by Fabi.

Fabi Per Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fabi Fabi Per Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fabi Fabi Per Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fabi Per Lui marki Fabi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fabi Per Lui marki Fabi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Beyond Paradise For Men Calvin Klein CK One Summer 2007 Banana Republic Cordovan Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Smell Bent Pere Noel Coward Ministry Of Sound Nightlife for Him Bella Bellissima Perfect Man UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Jeanne Arthes Rocky Man White