Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Fabi Per Lei Fabi dla kobiet

Fabi Per Lei Fabi dla kobiet

Fabi Per Lei marki Fabi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fabi Per Lei został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, frezja, cytrusy i mech dębowy.

Gardenia Jaśmin Frezja Cytrusy mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fabi Per Lei by Fabi.

Fabi Per Lei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fabi Fabi Per Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fabi Fabi Per Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fabi Per Lei marki Fabi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fabi Per Lei marki Fabi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Mary Kay Journey Shu Uemura Fleur de Rose The Body Shop Mandarin Orchid Cafe Parfums Cafe Green Lili Bermuda Oleander Caswell Massey Lily of the Valley Bond No 9 Harrods Rose Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Melvita Floral Water Cornflower Susan McCray Nightfall Le Labo Bouquet Blanc