Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Znak Nezhnosti Faberlic dla kobiet

Znak Nezhnosti Faberlic dla kobiet

Znak Nezhnosti marki Faberlic to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Znak Nezhnosti został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniczyna, konwalia, nuty zielone, nuty drzewne, figa, goździk (przyprawa) i nuty pudrowe.

Koniczyna Konwalia Nuty zielone Nuty drzewne Figa Goździk (przyprawa) Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Znak Nezhnosti by Faberlic.

Znak Nezhnosti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Znak Nezhnosti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Znak Nezhnosti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Znak Nezhnosti marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Znak Nezhnosti marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Lovely Serge Lutens Iris Silver Mist Ghost Ghost Serenity Max Mara Le Parfum Keiko Mecheri Peau de Peche Montale White Musk Anamor All That Matters Apothia Pearl Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Rasasi Blue Lady Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve