Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

You Nova Dream Faberlic dla kobiet

You Nova Dream Faberlic dla kobiet

You Nova Dream marki Faberlic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czerwone jabłko, morela i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin i szafran; nutami bazy są drzewo sandałowe i tamaryndowiec.

Czerwone jabłko Morela Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Szafran

Drzewo sandałowe Tamaryndowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about You Nova Dream by Faberlic.

You Nova Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic You Nova Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic You Nova Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum You Nova Dream marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu You Nova Dream marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Anna Sui Flight Of Fancy Oriflame Volare Spring Flower Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Alain Delon Samourai Pinkberry Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Memoire Liquide Vacances Liquide Carolina Herrera CH Garden Party Revlon Love Her Madly Rendezvous Keiko Mecheri Grenats Perry Ellis 18 Paris Hilton Passport Paris