Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pont d'Or Faberlic dla kobiet

Pont d'Or Faberlic dla kobiet

mleczny

Pont d'Or marki Faberlic to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i pomelo; nutami serca są jaśmin, piwonia, morela, pralina i gałka muszkatołowa; nutami bazy są białe piżmo, ambra, wanilia, mleko i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut Pomelo

Jaśmin Piwonia Morela Pralina Gałka muszkatołowa

Białe piżmo Ambra Wanilia Mleko Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pont d'Or by Faberlic.

Pont d'Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Pont d'Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Pont d'Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pont d'Or marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pont d'Or marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Estée Lauder Pleasures Delight Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Deborah Frutti Rossi Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Victoria`s Secret Sweet Daydream Pamela Anderson Malibu Day Michel Germain Sexual Blush Michel Germain Sexual Sugar Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume