Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

ORANGERIE Neroli Faberlic dla kobiet

ORANGERIE Neroli Faberlic dla kobiet

morski

ORANGERIE Neroli marki Faberlic to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli i liczi; nutami serca są róża, białe kwiaty, woda morska i czarna porzeczka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Neroli Liczi

Róża Białe kwiaty Woda morska Czarna porzeczka

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ORANGERIE Neroli by Faberlic.

ORANGERIE Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic ORANGERIE Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic ORANGERIE Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ORANGERIE Neroli marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ORANGERIE Neroli marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Mazzolari Marina Agatha Ruiz de la Prada Corason Scents of Time Nenufar Iceberg Twice Kenzo L'Eau par Kenzo Clean Outdoor Shower Fresh Bath and Body Works Freshwater Cucumber Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk The Body Shop Aqua Lily Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Giorgio Armani Acqua di Gioia Halloween Halloween Kiss