Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

ORANGERIE Neroli Faberlic dla kobiet

ORANGERIE Neroli Faberlic dla kobiet

morski

ORANGERIE Neroli marki Faberlic to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli i liczi; nutami serca są róża, białe kwiaty, woda morska i czarna porzeczka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Neroli Liczi

Róża Białe kwiaty Woda morska Czarna porzeczka

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ORANGERIE Neroli by Faberlic.

ORANGERIE Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic ORANGERIE Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic ORANGERIE Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ORANGERIE Neroli marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ORANGERIE Neroli marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Calvin Klein Escape Halloween Halloween Kiss Modigliani Paradiso Lanvin Oxygene The Body Shop Aqua Lily LR LR Classics Marbella Galimard Si Tu Savais... Ulric de Varens Mini Blue Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Rasasi Chastity Women Coleen Rooney Coleen X