Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

O Feerique Sensuelle Faberlic dla kobiet

O Feerique Sensuelle Faberlic dla kobiet

kakaowy
cynamonowy

O Feerique Sensuelle marki Faberlic to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. O Feerique Sensuelle został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, kardamon, cynamon, wanilia, wiciokrzew, róża, konwalia, meksykańska czekolada, ananas, Śliwka i malina.

Jaśmin Ylang-ylang Kardamon Cynamon Wanilia Wiciokrzew Róża Konwalia Meksykańska czekolada Ananas Śliwka Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Feerique Sensuelle by Faberlic.

O Feerique Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic O Feerique Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic O Feerique Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Feerique Sensuelle marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Feerique Sensuelle marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Gres Caline Sweet Appeal Laurence Dumont Vanille Monoi Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Opus Oils Burlesque: Charm Ulric de Varens Creation N° 30 Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Jeanne Arthes Sexy Me No1 Jil Sander Style Pastels Blush Pink Angel Schlesser Ambre Frais Femme NafNaf Graffiti Vanilla Lolita Lempicka Caprice Violette Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla