Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

O Feerique Sensuelle Faberlic dla kobiet

O Feerique Sensuelle Faberlic dla kobiet

kakaowy
cynamonowy

O Feerique Sensuelle marki Faberlic to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. O Feerique Sensuelle został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, kardamon, cynamon, wanilia, wiciokrzew, róża, konwalia, meksykańska czekolada, ananas, Śliwka i malina.

Jaśmin Ylang-ylang Kardamon Cynamon Wanilia Wiciokrzew Róża Konwalia Meksykańska czekolada Ananas Śliwka Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Feerique Sensuelle by Faberlic.

O Feerique Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic O Feerique Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic O Feerique Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Feerique Sensuelle marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Feerique Sensuelle marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Victoria`s Secret Succulent Oriflame Dancing Lady Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine NafNaf Graffiti Vanilla Victoria`s Secret Berry Kiss O Boticario Glamour Secrets Black Gale Hayman Delicious Amber InStyle Sex In The City Romantic Wish Parfums DelRae Emotionnelle Il Profvmo Chocolat Frais