Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

wodny

Ivresse de L´amour marki Faberlic to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ivresse de L´amour został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, nuty owocowe, róża, ylang-ylang, jaśmin, piżmo, wanilia, nuty wodne, wetyweria, cedr virginia i mech dębowy.

Śliwka Nuty owocowe Róża Ylang-ylang Jaśmin Piżmo Wanilia Nuty wodne Wetyweria Cedr Virginia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ivresse de L´amour by Faberlic.

Ivresse de L´amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Ivresse de L´amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Ivresse de L´amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ivresse de L´amour marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ivresse de L´amour marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Paco Rabanne Metal Paloma Picasso Paloma Picasso Lancetti Etre Special Edition II Guerlain Philtre d'Amour Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Sonoma Scent Studio Vintage Rose Animale Instinct d`Animale Nina Ricci Ricci Ricci Mila Schön `80