Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

wodny

Ivresse de L´amour marki Faberlic to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ivresse de L´amour został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, nuty owocowe, róża, ylang-ylang, jaśmin, piżmo, wanilia, nuty wodne, wetyweria, cedr virginia i mech dębowy.

Śliwka Nuty owocowe Róża Ylang-ylang Jaśmin Piżmo Wanilia Nuty wodne Wetyweria Cedr Virginia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ivresse de L´amour by Faberlic.

Ivresse de L´amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Ivresse de L´amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Ivresse de L´amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ivresse de L´amour marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ivresse de L´amour marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Christian Lacroix Rouge Nina Ricci Deci Dela Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Gucci L'Arte di Gucci La Prairie Life Threads Platinum Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Basile Basile Taylor of London Delicate Freesia Saffron James 'Ume Courreges Empreinte Parfums Namara Avant L'Amour Strange Invisible Perfumes L'Invisible