Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

Ivresse de L´amour Faberlic dla kobiet

wodny

Ivresse de L´amour marki Faberlic to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ivresse de L´amour został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, nuty owocowe, róża, ylang-ylang, jaśmin, piżmo, wanilia, nuty wodne, wetyweria, cedr virginia i mech dębowy.

Śliwka Nuty owocowe Róża Ylang-ylang Jaśmin Piżmo Wanilia Nuty wodne Wetyweria Cedr Virginia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ivresse de L´amour by Faberlic.

Ivresse de L´amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Ivresse de L´amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Ivresse de L´amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ivresse de L´amour marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ivresse de L´amour marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Jean Patou Enjoy Ralph Lauren Pure Turquoise Givenchy Givenchy III Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Caron N`Aimez Que Moi Panouge Isabey Fleur Nocturne Burberry Society Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Lancaster Lancaster Eau de Concentree Saffron James 'Ume Parfums Namara Avant L'Amour