Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Flower Fresh Faberlic dla kobiet

Flower Fresh Faberlic dla kobiet

ozonowy
wodny

Flower Fresh marki Faberlic to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są mandarynka, piwonia, arbuz i trawa; nutami serca są brzoskwinia, różowy tulipan i liść pomidora; nutami bazy są piżmo i cyprys.

Mandarynka Piwonia Arbuz Trawa

Brzoskwinia Różowy tulipan Liść pomidora

Piżmo Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Fresh by Faberlic.

Flower Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Flower Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Flower Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Fresh marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Fresh marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
D`Orsay Tilleul Annick Goutal Le Chevrefeuille Princesse Marina De Bourbon LYS Avon Surreal Garden Bath and Body Works Sea Island Cotton Hanae Mori Haute Couture Tartine et Chocolat Ptisenbon Berkeley Square White Tea Bronnley Orchid Odin 04 Petrana IKKS Ikks Woman Project D by Dannii and Tabitha Dawn