Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Donna Felice Faberlic dla kobiet

Donna Felice Faberlic dla kobiet

Donna Felice marki Faberlic to cytrusowe perfumy dla kobiet. Donna Felice został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i zielone liście; nutami serca są konwalia, nagietek i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo tekowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Zielone liście

Konwalia Nagietek Róża

Wetyweria Drzewo tekowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Felice by Faberlic.

Donna Felice Recenzje Perfum

BEATASZ
BEATASZ

Bardzo ładny,cytrusowy zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Donna Felice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Donna Felice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Felice marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Felice marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Estée Lauder Alliage Sport Burberry Weekend for Men Air-Val International Mickey Mouse Floris Limes L`Erbolario Citrus O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Boadicea the Victorious Energizer Parfums Berdoues Citrus Hesperida Love & Toast Gin Blossom Lush Big Gump`s Baroque Pearl