Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Collection Privee Rubis Faberlic dla kobiet

Collection Privee Rubis Faberlic dla kobiet

Mam: 1

Collection Privee Rubis marki Faberlic to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lotos, goździk (przyprawa) i kwiat wiśni; nutami serca są róża, drzewo sandałowe, paczula i jaśmin; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo, brzoskwinia i liść figi.

Lotos Goździk (przyprawa) Kwiat wiśni

Róża Drzewo sandałowe Paczula Jaśmin

Ambra Wanilia Piżmo Brzoskwinia Liść figi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Privee Rubis by Faberlic.

Collection Privee Rubis Recenzje Perfum

Collection Privee Rubis by Faberlic 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Collection Privee Rubis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Collection Privee Rubis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Privee Rubis marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Privee Rubis marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Givenchy Organza Indian Jasmin Chiara Boni Tango Lolita Lempicka Si Lolita Tesori d`Oriente Papavero del Tibet DSH Perfumes Cielle DSH Perfumes Quinacridone Violet Fifi Chachnil Fifi Chachnil Pierre Wulff Gilda Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Strange Invisible Perfumes Moon Garden Toni Gard Toni Gard Woman