Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Collection Privee Rubis Faberlic dla kobiet

Collection Privee Rubis Faberlic dla kobiet

Mam: 1

Collection Privee Rubis marki Faberlic to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lotos, goździk (przyprawa) i kwiat wiśni; nutami serca są róża, drzewo sandałowe, paczula i jaśmin; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo, brzoskwinia i liść figi.

Lotos Goździk (przyprawa) Kwiat wiśni

Róża Drzewo sandałowe Paczula Jaśmin

Ambra Wanilia Piżmo Brzoskwinia Liść figi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Privee Rubis by Faberlic.

Collection Privee Rubis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Collection Privee Rubis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Collection Privee Rubis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Privee Rubis marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Privee Rubis marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Calypso St. Barth Jala Coach Legacy Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla GoodTrueBeautiful Forever Lily Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Rasasi Sharina Frances Denney Interlude Judith Leiber Judith Leiber Night